Apie mus

TEXTILE SERVICE

UAB Textiles Service įkurta 2009 metais kaip Imlitex Holdings dukterinė kompanija. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba audiniais, tekstilės gaminiais, rankšluosčiais, chalatais, vonios kilimėliais.

SIŪLOME

  • 100% medvilnės ir mišriapluosčius balintus, dažytus, margintus audinius (drobę, satiną, juostuotą satiną, flanelę, vaflinį audinį, tvilą, marlę, staltiesinį, kilpinį ir kitus audinius)
  • Tekstilės gaminius (baltus ir spalvotus rankšluosčius, vonios kilimėlius ir chalatus, patalynės gaminius, staltieses, servetėles, pledus, kitus gaminius)
  • Gaminius, pagamintus pagal specialius kliento užsakymus (patalynės komplektus, rankšluosčius ar kitus produktus su kliento pageidaujamu logotipu)

DIRBAME EUROPOJE IR AZIJOJE

Siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl esame pasirašę sutartis su patikimais tiekėjais Vidurinėje Azijoje, Tolimuosiuose Rytuose. Mūsų kokybę vertina klientai iš daugelio Europos šalių.

ESAME SUINTERESUOTI KLIENTO VERSLO GEROVĖS UŽTIKRINIMU 

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, suinteresuoti kliento verslo gerovės užtikrinimu – sugebame savo klientui pateikti nestandartinius problemų sprendimo pasiūlymus. Visada ieškome geriausių ir ekonomiškai efektyviausių sprendimų. Tikslo siekiame kartu su klientu, dėl savo tikslų ir veiklos principų esame vertinami kaip patikimi strateginiai partneriai.